Terapia IPL

 

Fotoodmładzanie IPL- unikalna nieinwazyjna metoda, pozwalająca na kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy oraz ciała przy pomocy impulsywnego źródła światła IPL. Zabieg uważany za lunchowy; szybki, przyjemny i bez okresu rekonwalescencji.

 

Zaburzenia pigmentacji skóry (PRZEBARWIENIA, PLAMY POSŁONECZNE)- Przebarwienia to obecnie powszechny i trudny problem do wyleczenia. Według dermatologów 60% przebarwień powstaje poprzez szkodliwe działanie promieni słonecznych. Specjalnie emitowanym źródłem światła IPL podczas serii zabiegowej likwidujemy przebarwienia i plamy posłoneczne. Podczas jednego zabiegu wyrównujemy również koloryt skóry.

 

Leczenie trądziku młodzieńczego/różowatego- trądzik pospolity jest jednym z najczęstrzych problemów dermatolologicznych. Występuje u ponad 80% populacji w wieku 12-24 lata oraz 30-40 lat.

Leczenie trądziku należy zacząć jak najwcześniej.Trądzik nieleczony może mieć przewlekły przebieg i pozostawić trwałe ślady w postaci blizn, plam, przebarwień jak i również zaburzeń emocjonalnych. 

Podejmując się leczenia trądziku należy zdać sobie sprawę iż jest to kuracja długotrwała i wymaga od klienta cierpliwości i wytrwałości. Nie można trądziku wyleczyć w tydzień czy miesiąc. W najgorszym przypadku należy przygotować się na 6 miesięczną kurację. 

 

Teleangiektazje/naczynka- skórę ze skłonnością do rumienia i pękających naczynek należy poddać odpowiednim zabiegom laseroterapii. Pękaniu i rozszerzaniu naczynek sprzyja mróz, wiatr, gorąco, emocje, słońce, alkohol. Zmniejszenie tych zmian zapobiega rozwojowi trądziku różowatego. Dodatkowo skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji przez cały rok. Odpowiednio dobrane kosmetyki do pielęgnacji domowej wzmacniają terapię gabinetową. Substancje zawarte w kremach mają działanie wzmacniające i uszczelniające naczynia krwionośne, tym samym nie dopuszczając do nasilenia objawów lub stałych uszkodzeń.

 

 

 

 

 

 

 

Telefon

+48 605 959 162

Email

jpietrzak@vp.pl

Adres

ul. Pl.Konstytucji 3go Maja 29

11-200 Bartoszyce