O nas

   Salon noa Spa to miejsce, w którym można skorzystać z najnowszych osiągnięć kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej, najlepszych zabiegów laserowych, podologicznych oraz lukskusowych zabiegów relaksacyjnych SPA.

Ideą Salonu jest pomoc w odkrywaniu i podkreślaniu naturalnego piękna, profilaktyce i pielęgnacji zdrowia oraz poprawie jakości życia.

Specjalizujemy się w kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej twarzy oraz ciała, profesjonalnym leczeniu skóry, bezpiecznym korygowaniu jej niedoskonałości i odmładzaniu.

Oferujemy profesjonalne porady i zabiegi wykorzystując najnowsze światowe standardy w zakresie kosmetologii, laseroterapii, podologii i filozofii SPA.

Zdajemy sobie sprawę że nia ma dwóch takich samych osób, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie; tzw. terapia skrojona na miarę potrzeb.

Wszystkie metody jakimi dysponujemy są dobre, ale żeby osiągnąć jak najlepsze efekty trzeba przeanalizować wiele czynników oraz przewidzieć za i przeciw.

17 letnie doświadczenie, wiedza a przede wszystkim pasja poszerza grono zadowolonych klientek i klientów. Osiągnięcie jak najlepszych efektów terapeutycznych, które zaowocują natychmiast lub w najbliższej przyszłości jest największym źródłem satysfakcji. Dokładamy wszelkich starań aby każda Państwa wizyta w Salonie była poprzedzona wizytą konsultacyjną.

 

                     Dbamy o Twoje Piękno i spokój wewnętrzny...

mgr Joanna Pietrzak

kosmetolog, podolog, pedagog

Ukończyła wyższe studia magisterskie o kierunkach:

  • Kosmetologia estetyczna - WSZKIPZ w Warszawie
  • Pedagogika ogólna - AH w Pułtusku
  • Podologia - studia podyplomowe - NWSM we Wrocławiu
  • kursy i szkolenia kierunkowe.

Od 17 lat właścicielka Salon noa Spa; podążająca nowymi trendami w kosmetologii i podologii. Pasjonatka swojego zawodu. 

Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Podologicznego.

Wykładowca i szkoleniowiec.

Opracowała autorski program kursu ,,PODOLOGIA w Pielęgnacji stóp";  ,,PODOLOGIA I "; ,,PODOLOGIA II" oraz zabieg Pielęgnacyjno - relaksacyjny z treningiem Autogennym Shultza. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z praktykantami i kursantami.

Holistyczne podejście do każdego klienta to klucz do sukcesu.

Telefon

+48 605 959 162

Email

jpietrzak@vp.pl

Adres

ul. Pl.Konstytucji 3go Maja 29

11-200 Bartoszyce